Forum Xpam forum Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
_Public_host_

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Xpam forum Strona Główna » Kanał Poland Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
_Public_host_
Autor Wiadomość
Bsr
'
'

Post _Public_host_ Odpowiedz z cytatem
Od dziś rusza bot kanału "Poland" będzie on hostował głownie prviy, ale także czasem puby
Adminami są
Bart
bsR
Marian
Maestro
Uber
Kacza

Czyli ludzie zagazowani w Poland oraz 2 hostów czyli marian i maestro którzy znają sie na rzeczy Razz , oczywiście jest dużo ludzi którzy powinni mieć admina dlatego postanowiłem ze będzie można złożyć "podanie " o admina

Osoba składająca podanie nie może mieć złej opinii , nie może być to flamer spamer itp oczywiscie każdy moze sie poprawić i jezeli przez okres 1 tygodnia osoba poprawiła sie przestałą flamować i oganreła downa jak to kiedys powiedział uber Razz może złozyc podanie

Zasady składania podań :
1.Nick na w3
2.Dlaczego chcesz mieć admina
3.Jak długo grasz na Poland (około)

Wszystkie podania będą rozpatrywane przez 3 osoby Ja Kacza Bart
Każdy z nas mówi Tak/Nie osoba dostająca 3 głosy na tak otrzymuje admina bez okresu próby , zasadniczo chodzi tu o to ze nie można zabrać jej admina bez poważnego powodu (np kick z privata "stelnołes fraga "-poważny powód Very Happy)
Osoba otrzymująca 2 Tak 1 nie Otrzymuje admina na okres próby 1 tygodnia , po tyogdniu podanie zostaje rozpatrzone jeszcze raz jeżeli nadal 2/1 powtórka ale jeżeli osoba po 3 tyogdniach zawsze dostaje 2/1 zostaje odebrany admin i taka osoba musi poczekać tydzień na złożenie podania
Osoba otrzymująca 2 nie 1 tak musi poczekać 1 tydzień na złożenie podania , osoba otrzymująca 3 nie musi poczekać 2 tygodnie na złożenie ponownego podania

Nie którzy z was mogą uważać to za śmieszne ale nie może każdy mieć admina bo nie którzy nie umieją trzymać nerwów na wodzy , ale nie martwcie sie uważam ze przynajmniej 1 admina zawsze będzie obecny i będzie mógł wam stworzyć gre (!pubby ktos apem pros eu noob Razz)

Prosił bym także żeby wpisywać /w _public_host_ !statsdota bo bot będzie otrzymywał kick/ban za flood a na razie nie możemy sie tego pozbyć

TO JEST TEAMT DO SKŁADANIA PODAŃ A NIE DO DYSKUSJI

dzięki i pozdrawiam Razz

Sob Mar 21, 2009 10:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Sob Mar 21, 2009 10:03
sppawacz
Crypt Fiend
Crypt Fiend

Post Odpowiedz z cytatem
1. sppawacz
2. hmm żeby hostowac jak nie ma innego admina? a zdaza sie to czesto
3. na poland gram odkad wszystkie mariany i inne nooby przeszly z 2a a na 2a gralem wczesniej z pol roku

hasło: koko

chodżby piwo było z gówna, nic mu w smaku nie dorówna^^

jeżeli chodzi o porządek to ja mam zawsze czystą w pokoju

studia: "bo zależność jest taka, że oblane egzaminy trzeba zdać, a zdane trzeba oblać"

Sob Mar 21, 2009 20:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bsr
'
'

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie aktualnie nie bo bot został wprowadzony dopiero dziś wiec jak możesz mówić ze zdarza się to często ze kogoś nie ma ?poczekaj tydzień i powiedz czy nadal jest taka sytuacja jak mówisz...
1/3 nie

Sob Mar 21, 2009 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bart0zzo
'
'

Post Odpowiedz z cytatem
moim skromnym zdaniem poczekajmy tydzien z decyzjami kto komu admin itp.. zobaczymy jak bedzie:) i wtedy sie naradzimy

Sob Mar 21, 2009 23:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Z4pp3R
Peon
Peon

Post Odpowiedz z cytatem
Witam. skladam podanie ponieważ mam taka potrzebęRazz
1 Mój Skromny nick na wc3;Z4pp3R
2 Potrzebuje bota ponieważ lubię grac w dote często i dużo Very Happy jak nie ma kogoś kto założy na porządnym Hoscie grę to mogł bym ją sam sobie załozyc ( to logiczne:)) ) bez lagow, delaya itd...
3 Na kanale Poland Gram od poczatku jego istnienia Przeszliśmy z kanalu 2a oczywiscie Smile na kanale 2a gram kolo 1-1.5 roku:P

Pozdrawiam i proszę o dokładne rozpatrzenie mojej prośby.
Sro Mar 25, 2009 20:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bsr
'
'

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie, 1/3 tak . proszę o wypowiedz kaczy i barta tak czy nie, przyczyna tego ze jestem za tak bo jest 5 gier a tylko 4 adminów i potrzeba nam dodatkowych

Sro Mar 25, 2009 21:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KaCzA
'
'

Post Odpowiedz z cytatem
Z4pp3R napisał:
Witam. skladam podanie ponieważ mam taka potrzebęRazz
1 Mój Skromny nick na wc3;Z4pp3R
2 Potrzebuje bota ponieważ lubię grac w dote często i dużo Very Happy jak nie ma kogoś kto założy na porządnym Hoscie grę to mogł bym ją sam sobie załozyc ( to logiczne:)) ) bez lagow, delaya itd...
3 Na kanale Poland Gram od poczatku jego istnienia Przeszliśmy z kanalu 2a oczywiscie Smile na kanale 2a gram kolo 1-1.5 roku:P

Pozdrawiam i proszę o dokładne rozpatrzenie mojej prośby.

Po pierwsze primo, zero kultury
po drugie primo, zero kultury
po trzecie primo, zero kultury!!!

nie mam zamiaru potem słuchać jakiś obcokrajowców którzy będą mówić o naszym kanale same złe rzeczy.
Jak poprawisz swoją kulturę osobistą, to możemy rozmawiać na temat admina dla Ciebie.

Jest o wiele więcej ludzi o lepszej kulturze bsr.

!DENY

Sro Mar 25, 2009 23:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
Bsr
'
'

Post Odpowiedz z cytatem
1/2 na 3 , rozmawiałem z bartem i mowił ze deny , w takim razie było by 2/3 deny wiec masz tydzien na złozenie nowego podania , popracuj nad stosunkiem kaczy i barta do siebie

!DENY

Sro Mar 25, 2009 23:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bart0zzo
'
'

Post Odpowiedz z cytatem
Jesli chodzi o zappa to jestem pol na pol Smile
za tak; potrzebujemy adminow i jestes ogarnietym hostem itp. Smile
za nie: jak kacza wspominal o kulturze, nie jest tak zle jak u bolta czy innych plebow ;d ale czasem wchodzisz gierki bolta i sie robi nie smacznie:) XD

Zastanowie sie czy dac pelne tak czy pelne nie w kilku ajblizszych dniach Smile

edit. jesli zobacze poprawe przez najblizsze dni Very Happy to bede na tak ;p

btw. kacza nie mozesz do tej sprawy podchodzic personalnie... wiadomo jest ze nie czujecie to siebie sympatie, ale prosze o obiektywizm:)
Czw Mar 26, 2009 08:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KaCzA
'
'

Post Odpowiedz z cytatem
Robie to obiektywnie. Nie biore pod uwage moich rozmow z zapperem.

edit by Bart. To sie ciesze Smile

Pią Mar 27, 2009 08:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama

Pią Mar 27, 2009 08:40
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Xpam forum Strona Główna » Kanał Poland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: