Czym urozmaicacie sobie potrawy? Moje sałatki często nie miały smaku, nie wiedziałam za bardzo dlaczego sama sałata smakuje gorzko i była niesmaczna. Spróbowałam według pewnej istrukcji użyć oleju lnianego (w ramach zdrowego dodatku) z ziołami i dodać do sałaty https://www.zielnikjagi.pl/olej-lniany-tloczony-na-zimno-250ml i okazało się to strzałem w dziesiątkę!
Wto Paź 13, 2020 19:48
Reklama
Wto Paź 13, 2020 19:48
śpiocj Peon
Dołączył: 08 Gru 2020 Posty: 1
To dobry pomysł. Bardzo często dodaję olej lniany do sałatek. Moim zdaniem warto również dać szansę olejowi kokosowemu. Na stronie https://onedaymore.pl/blog/olej-kokosowy-wlasciwosci-zastosowanie/ można przeczytać jak wiele ma właściwości. My najczęściej stosujemy go jako zamiennik masła. Żona używa także w swoich zabiegach kosmetycznych.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach