Forum Xpam forum Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Podanie: Karpik

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Xpam forum Strona Główna » Kanał Poland Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Podanie: Karpik
Autor Wiadomość
karpik
Peon
Peon


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 11

Post Podanie: Karpik Odpowiedz z cytatem
Czy jest dalsza możliwość składania podań na admina, widzę bowiem że temat jest zamknięty, ale nie ma wzmianki o tym że nie można składać podań.
Jeśli jednak istnieje taka możliwość to zgłaszam swoją skromną osobę:

1.Nick: Karpik

2.Admina chcę dostać, bo chociaż może się to zdawać nieprawdopodobne, ale w 3/4 przypadków kiedy wchodzę na kanał Poland, to na kanale tym nie ma żadnego admina, bądź też jest AFK. Tak więc szczerze proszę o przyznanie mi zaszczytnej funkcji admina Wink . W zamian oferuję swoją skromną pomoc.

3.Około 1.5 miesiąca
Nie Kwi 05, 2009 19:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Kwi 05, 2009 19:02
KaCzA
'
'


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 208
Skąd: Andrychów

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie mozesz dostac tego admina. Nie widzialem zebys kogos bluzgal. Ale jest tez problem ze przynajmniej ja nie znam Cie za dobrze, ale mimo tego jestem za tym zeby otrzymal tego admina. Czesto chlopak gra z tego co widze. Wiec tym bardziej bym byl za tym zeby on dostal admina.


!SUP

_________________
acc: KaCzA

Nie Kwi 05, 2009 19:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
Bsr
'
'


Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 512
Skąd: wwa ludzie są tu

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdanie , na tyle ile cie znam jesteś odpowiednia osoba na admina , nie bluzgasz zawsze jak mnie prosiłeś żebym ci hostna grę "mógłbyś " "dzięki" ogólnie kul turka i za to
!Sup

Co do tematów właśnie tak się składa podanie , przez stworzenie nowego tematu gj

_________________
ja tu tylko sprzątam
------------------------------
tyrymtymtym
Pon Kwi 06, 2009 05:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bart0zzo
'
'


Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 583
Skąd: Kraków, UK

Post Odpowiedz z cytatem
DONE Smile
Daje ci moje zaufanie Very Happy xD nie strac go ^^
a i dodaj mnie do fanlisty xD

_________________
http://bart0zz.mybrute.com
Pon Kwi 06, 2009 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bsr
'
'


Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 512
Skąd: wwa ludzie są tu

Post Odpowiedz z cytatem
Ok karpik admin zamykam

CLOSED

_________________
ja tu tylko sprzątam
------------------------------
tyrymtymtym
Sro Kwi 08, 2009 09:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Kwi 08, 2009 09:44
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Xpam forum Strona Główna » Kanał Poland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Xpam forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online